تماس با کارشناس

تماس با کارشناسان رایانه کمک

سامانه هوشمند (فقط از تلفن ثابت) :

تماس با 9099070192 (از سراسر کشور)


سامانه اعتباری رایانه کمک برای حل مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه با قیمت مناسب راه اندازی شده است
(تا 50 درصد ارزان تر برای پرداخت های آنلاین) :

ابتدا بسته مشاوره تهیه فرمایید سپس با شماره 7129-021 تماس بگیرید (با موبایل یا تلفن ثابت)

خرید بسته
personal
روابط عمومی مدیریت روابط عمومی :

021-77192337

تماس با مرکز فروش قطعات و سرویس حضوری :

امور مربوط به بخش سرویس حضوری و فروش قطعات توسط مجموعه جداگانه انجام میشود. لطفا در این رابطه با شماره 77243476 تماس حاصل فرمایید.

ایمیل :

info@rayanehkomak.com

personal
آدرس و ایمیل آدرس دفتر مرکزی :

بزرگراه رسالت ، چهار راه دردشت ، نبش خیابان حیدرخانی ، جنب رستوران منصوریان ، شماره ۵۳۱ ، طبقه سوم

ایمیل مدیریت :

manager@rayanehkomak.com

تماس با رایانه کمک

به منظور ارتباط با مرکز رایانه کمک و رفع مشکلات رایانه ای به صورت تلفنی کافیست به قسمت تماس با کارشناسان در همین صفحه مراجعه نمایید.

اگر از تلفن ثابت استفاده می کنید، با یکی از شماره های سامانه هوشمند تماس بگیرید در غیر اینصورت برای رفع مشکلات رایانه ای به صفحه خرید اعتبار مراجعه نموده و بعد از تهیه اعتبار رایانه کمک با سامانه اعتباری 0217129 یا از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن رایانه کمک با ما تماس حاصل فرمایید.

 اپلیکیشن رایانه کمک این امکان را به شما میدهد تا با استفاده از اینترنت و بدون نیاز به شماره گیری در هر موقعیت مکانی و زمانی با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

ارسال پیام

شما می توانید از طریق فرم زیر، کلیه ی انتقادات و پیشنهادات خود را با کارکنان مجموعه ی رایانه کمک مطرح نمایید.

لطفا توجه داشته باشید از فرم زیر برای طرح سوالات کامپیوتر یا موبایل استفاده نفرمایید.

خدمات سراسری رایانه کمک

رایانه کمک کرج

تلاش شرکت رایانه در جهت ارائه بهترین خدمات کامپیوتری به شما عزیزان است، میتوانید برای انواع مشاوره خرید کامپیوتر و رفع مشکلات کامپیوتری، پشتیبانی شبکه، رفع مشکلات اینترنتی و همچنین حل تمامی مشکلات موبایل و تلفن همراه با کارشناسان رایانه کمک در اتباط باشید، شماره تماس 9099070192 از تلفن ثابت سراسر کشور و 0217129 از طریق موبایل ، این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که از استان های مختلف و شهر های مختلف مانند استان البرز ، کرج با ما در ارتباط باشید

رایانه کمک شیراز

رایانه کمک شیراز در ارائه خدمات فروش قطعات و محصولات کامپیوتری بسیار پیشرفته می باشد که از طریق شماره 9099070192 به آن دسترسی خواهید داشت. اگر قصد برطرف کردن مشکلات رایج کامپیوتر خود را دارید می توانید به صورت غیر حضوری اقدام به برطرف کردن مشکلات کامپیوتر و موبایل خود نمایید و به صورت شبانه روزی از خدمات کامپیوتری رایانه کمک شیراز استفاده نمایید.

رایانه کمک تبریز

رایانه کمک تبریز یکی از شرکت های موثر در زمینه ی تعمیر کامپیوتر با موبایل می باشد که از طریق شماره 9099070192 به آن دسترسی خواهید داشت. اگر در استان تبریز هستید و قصد برطرف کردن مشکلات کامپیوتری خود را دارید می توانید از خدمات کامپیوتری تیم رایانه کمک استفاده نمایید و تمامی مشکلات خود چون حل مشکل هدفون یا حل مشکل پرینت گرفتن را برطرف نمایید رایانه کمک تبریز پاسخگوی تمام سوالات کامپیوتری و رایانه ما می باشد

رایانه کمک اصفهان

رایانه کمک اصفهان پشتیبانی غیر حضوری و شبانه روزی کامپیوتر ما می باشد که از طریق شماره 9099070192 به آن دسترسی خواهید داشت. اگر در شهر زیبای اصفهان هستید و قصد پشتیبانی اینترنت ،پشتیبانی سایت حتی پشتیبانی دوربین های مداربسته را دارید به راحتی با تماس با شرکت رایانه کمک اصفهان تمامی مشکلات و سوالات خود رابرطرف نمایید.

رایانه کمک یزد

رایانه کمک یزد از طریق شماره 9099070192 به قابل دسترسی است. از زمانی که وارد عرصه کاری خود شد قصد داشت تمامی مشکلات کامپیوتری ما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایید رایانه کمک یزد پشتیبانی شبانه روزی برای رساندن خدمات کامپیوتری ارزان می باشد با تماس با بخش حل مشکلات رایانه کمک یزد می توانید به صورت بهینه به برسی کامپیوتر و موبایل خود رسیدگی نمایید .

رایانه کمک مشهد

رایانه کمک با شماره تماس 9099070192 یکی از شرکت های پیشرفته برای خدمات کامپیوتری به صورت غیرحضوری می باشد اگر قصد رسیدگی به مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را دارید می توانید از کارشناسان تیم رایانه کمک مشهد استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن پشتیبانی مجرب برای برسی خطاهای احتمالی سیتم خود داشته باشید.