تماس با کارشناس

قبل از تماس با شماره 7129 لازم است بسته ی مشاوره خود را تهیه نمایید:

لطفا جهت انجام فرایند خرید vpn خود را خاموش کنید
personal
بسته مشاوره فوری
 
  • مدت اعتبار : 1 روز
  • شارژ مکالمه : 7 دقیقه

200 هزار تومان

189 هزار تومان

خرید بسته
بسته مشاوره عادی
 
  • مدت اعتبار : 1 روز
  • شارژ مکالمه : 15 دقیقه

300 هزار تومان

289 هزار تومان

بسته مشاوره طولانی
  • مدت اعتبار : 30 روز
  • شارژ مکالمه : 30 دقیقه

600 هزار تومان

589 هزار تومان

خرید بسته
توجه: مبالغ فوق با احتساب مالیات بر ارزش افزوده درج شده اند
پرداخت همراه با قبض تلفن

به مشتریان رایانه کمک توصیه می شود به منظور صرفه جویی در هزینه ها، از بسته های تخفیف دار فوق برای دریافت خدمات استفاده کنند. در صورت تمایل به پرداخت هزینه خدمات همراه با قبض تلفن ثابت می توانید با شماره 9099070192 تماس بگیرید که در این صورت با احتساب 30% سهم مخابرات، دقیقه ای 35 هزار تومان بر روی قبض تلفن ثابت منظور می گردد.

خرید اعتبار رایانه کمک

رایانه کمک برای مساعدت مشتریان خود، سیستم خرید اعتبار راه اندازی کرده است تا کارابران عزیز بتوانند بدون هیچ مشکلی مستقیما با کارشناسان در ارتباط باشند. هدف از ایجاد این سامانه، این است تا کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند و یا قصد دارند از خدمات و مشاوره تلفنی کامپیوتر از راه دور با تخفیف بیشتر بهرمند شوند، با تهیه بسته های مکالمه رایانه کمکی ، با ما در ارتباط باشند.

آیا امکان فعالسازی اعتبار رایانه کمک برای تلفن ثابت وجود دارد؟

خیر، تنها خرید بسته مکالمه با متخصص‌های فنی رایانه کمک از طریق تلفن همراه امکان پذیر است.
در واقع زمانی که قصد داشته باشید بسته مکالمه رایانه کمک خریداری کنید از شما شماره سیم کارت پرسیده می‌شود و امکان وارد کردن شماره تلفن ثابت (منزل، شرکت و...) وجود ندارد. زیرا برای دریافت مشاوره از طریق خطوط ثابت کافی است با شماره 9099070192 تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از سامانه اعتباری رایانه کمک

همان طور که می‌دانید، برای ارتباط با رایانه کمک، علاوه بر سیستم خرید اعتبار، امکان تماس از تلفن ثابت با ما وجود دارد که پس از دریافت خدمات، هزینه مکالمه بر روی قبض شما اعمال می‌شود، اما هزینه استفاده از سامانه پیش پرداخت (0217129) اقتصادی‌تر از خدمات پس پرداخت (9099070192) است.
همچنین در روش تماس با موبایل به خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک، هیچ محدودیتی بابت تلفن ندارید و در هر مکان و هر زمان با تلفن ثابت یا موبایل می‌توانید با کارشناسان فنی رایانه کمک در ارتباط باشید. در ادامه به تشریح هر کدام از بسته‌های شارژ رایانه کمک می‌پردازیم.

همچنین در روش تماس با موبایل به خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک، هیچ محدودیتی بابت تلفن ندارید و در هر مکان و هر زمان با تلفن ثابت یا موبایل می‌توانید به صورت شبانه روزی با کارشناسان فنی رایانه کمک در ارتباط باشید. در ادامه به تشریح هر کدام از بسته های شارژ رایانه کمک می‌پردازیم.

بسته مکالمه فوری

زمانی که با یک مشکل کامپیوتر کوچک روبرو میشوید میتوانید از بسته های عادی استفاده کنید، زیرا همین زمان کوتاه میتواند برای تشریح ایراد و پاسخ از طرف کارشناسان کافی باشد.

بسته مکالمه عادی

یک بسته کاملا مقرون به صرفه برای افرادی است که با چنیدین مشکل سخت افزای و یا حتی نرم افزاری در کامپیوتر یا موبایل خود روبرو شده اند، با تهیه بسته مکالمه عادی رایانه کمک زمان کافی برای صحبت با متخصصین فنی کامپیوتر کمک برای آنها مهیا میشود.

بسته مکالمه طولانی

همان طور که میدانید بخشی از سرویس های رایانه کمک، پشتیبانی و خدمات از راه دور برای شرکت های و کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی است. از این جهت اگر با خطاهای بزرگ مانند ( مشکل در شبکه، مشکل در پرینتر و... ) در محل کسب و کار خود روبرو شدید، بسته مخصوص خدمات کامپیوتری بصرفه شرکت ها گزینه مناسبی است.

نحوه خرید و فعال سازی اعتبار رایانه کمک

با وارد کردن شماره موبایل و انتخاب بسته دلخواه ، اعتبار تماس با رایانه کمک برای شما به صورت لحظه ای فعال میگردد. سپس می توانید از طریق همان شماره با سامانه 7129-021 تماس حاصل نموده و با کارشناسان مکالمه نمایید. همچنین می توانید سایر شماره هایتان را نیز به سامانه معرفی نمایید. بدین منظور می توانید به یکی از روش های زیر اقدام کنید:

از طریق وب سایت وارد حساب کاربری خود شوید و شماره هایتان را در سیستم اضافه کنید .

علامت "+" به همراه شماره مورد نظر خود را به 0217129 پیامک کنید. (مثال: 02177196090+) به همین ترتیب از علامت "-" برای حذف یک شماره از لیست استفاده نمایید.

بعد از تهیه بسته می‌توانیم با رایانه کمک در ارتباط باشیم؟

بله. پس از خرید اعتبار مکالمه رایانه کمک برای سیم کارت خود این امکان وجود دارد که با کارشناسان رفع مشکلات کامپوتری و تلفن همراه مشاوره دریافت کنید.
توجه داشته باشید که پس از تهیه شارژ برای سیم کارت خود، لازم است با همان سیم کارت با رایانه کمک تماس حاصل فرمایید.