تماس با کارشناس

انتخاب حرفه ای ها

رایانه کمک اولین مرکز پاسخگویی به سوالات رایانه ای و موبایلی است که از سال 1387 به صورت تلفنی و با بهره گیری از کارشناسان مجرب توانسته، میلیون ها بار به سوالات کاربران رایانه و تلفن همراه پاسخ داده و خدمات پشتیبانی آنلاین رایانه ای را به صورت شبانه روزی ارائه نماید.

خدمات تلفنی ارتباط با ما

استفاده از خدمات

به منظور بهره گیری از خدمات پشتیبانی رایانه کمک، کافیست از سراسر کشور با شماره 9099070192 تماس حاصل فرمایید، بدیهی است خدمات رایانه کمک رایگان نیست و هزینه مکالمه با کارشناسان کمک رایانه بر روی قبض تلفن شما منظور خواهد شد.

ضمنا به منظور دسترسی از طریق تلفنهای همراه، شهروندان گرامی می توانند از طریق سامانه 0217129 از خدمات پشتیبانی آنلاین رایانه کمک به صورتی اعتباری استفاده نمایند و هزینه آن را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نمایند.

+
9
میلیون
تماس پاسخ داده شده
+
960
هزار
مشتری فعال
+
14
سال
تجربه

فرهنگ رایانه کمک

رایانه کمک یک فرهنگ است. فرهنگی که در سالهای اخیر با توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ایجاد وابستگی به سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، با ظهور به موقع توانست جایگاه ویژه ای را در بین کاربران رایانه و تلفن همراه ایجاد نماید. فرهنگ آموزش و رفع مشکلات کامپیوتری توانسته، سطح علمی کاربران این مجموعه را ارتقاء دهد. رسالت رایانه کمک را می توان در دور کاری، صرفه جویی، آموزش حین کار، سرعت و دقت در عملکرد خلاصه نمود.

روابط پایدار با مشتریان

رایانه کمک مشاور شماست. ما با کیفیت ترین راهکارهای فنی را به شما ارائه می کنیم. از سال ها پیش رایانه کمک جهت کسب رضایت مشتریان تلاش زیادی کرده است و علاوه بر نظارت مستقیم بر خدمات ارائه شده به مشتریان، از انواع راه های ارتباطی توانسته بازخوردهای کاربران را مورد بررسی قرار دهد و این امر نگاهی بر ایجاد روابط پایدار با مشتریان این مجموعه دارد.