قبل از تماس با شماره 7129 لازم است بسته ی مشاوره خود را تهیه نمایید:

personal
بسته مشاوره فوری
 
  • مدت اعتبار : 1 روز
  • شارژ مکالمه : 5 دقیقه

55 هزار تومان

49 هزار تومان

خرید بسته
بسته مشاوره عادی
 
  • مدت اعتبار : 1 روز
  • شارژ مکالمه : 10 دقیقه

105 هزار تومان

89 هزار تومان

بسته مشاوره اقتصادی
  • مدت اعتبار : 7 روز
  • شارژ مکالمه : 30 دقیقه

305 هزار تومان

285 هزار تومان

خرید بسته
خرید اعتبار رایانه کمک

رایانه کمک برای مساعدت مشتریان خود، سیستم خرید اعتبار راه اندازی کرده است تا کارابران عزیز بتوانند بدون هیچ مشکلی مستقیما با کارشناسان در ارتباط باشند. هدف از ایجاد این سامانه، این است تا کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند و یا قصد دارند از خدمات و مشاوره تلفنی کامپیوتر از راه دور با تخفیف بیشتر بهرمند شوند، با تهیه بسته های مکالمه رایانه کمکی ، با ما در ارتباط باشند.

امکان فعالسازی اعتبار رایانه کمک برای تلفن ثابت

یکی از مزایای این سرویس، امکان فعالسازی آن بر روی شماره تلفن های ثابت و همراه است که در زمان خرید کاربران می‌توانند در کادر مورد نظر شماره تلفن ثابت خود را وارد کنند تا بسته به صورت خودکار، بلافاصله پس از خرید بر روی شماره ثابت فعال شود.

مزایایی استفاده از سامانه اعتباری رایانه کمک

همان طور که میدانید، برای ارتباط با رایانه کمک، علاوه بر سیستم خرید اعتبار، امکان تماس از تلفن ثابت با ما وجود دارد،که پس از دریافت خدمات، هزینه مکالمه بر روی قبض شما اعمال می‌شود، اما هزینه استفاده از سامانه پیش پرداخت ( 0217129 ) اقتصادی تر از خدمات پس پرداخت ( 9099071540 ) است.

همچنین در روش تماس با موبایل به خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک، هیچ محدودیتی بابت تلفن ندارید و در هر مکان و هر زمان با تلفن ثابت یا موبایل می‌توانید به صورت شبانه روزی با کارشناسان فنی رایانه کمک در ارتباط باشید. در ادامه به تشریح هر کدام از بسته های شارژ رایانه کمک می‌پردازیم.

بسته مکالمه عادی

زمانی که با یک مشکل کامپیوتر کوچک روبرو میشوید میتوانید از بسته های عادی استفاده کنید، زیرا همین زمان کوتاه میتواند برای تشریح ایراد و پاسخ از طرف کارشناسان کافی باشد.

بسته مکالمه اقتصادی

یک بسته کاملا مقرون به صرفه برای افرادی است که با چنیدین مشکل سخت افزای و یا حتی نرم افزاری در کامپیوتر یا موبایل خود روبرو شده اند، با تهیه بسته مکالمه اقتصادی رایانه کمک زمان کافی برای صحبت با متخصصین فنی کامپیوتر کمک برای آنها مهیا میشود.

بسته مکالمه ویژه شرکت

همان طور که میدانید بخشی از سرویس های رایانه کمک، پشتیبانی و خدمات از راه دور برای شرکت های و کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی است. از این جهت اگر با خطاهای بزرگ مانند ( مشکل در شبکه، مشکل در پرینتر و... ) در محل کسب و کار خود روبرو شدید، بسته مخصوص خدمات کامپیوتری بصرفه شرکت ها گزینه مناسبی است.

تماس از خارج کشور با شرکت رایانه کمک

یکی دیگر از مزایایی سرویس تماس اعتباری ، این است که کاربران خارج کشور هم می‌توانند از طریق خرید شارژ از اپلیکیشن رایانه کمک با خدمات کامپیوتری تلفنی و اینترنتی ما در ارتباط باشند و به حل مشکلات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر یا موبایل خود بپردازند. و فقط نیاز به یک حساب کاربری در ایران برای تسویه و تهیه شارژ رایانه کمک دارند، که میتوانند با برقراری ارتباط با کارشناسان ما حتی از طریق اینستاگرام رایانه کمک راهنمایی لازم را در جهت تهیه حساب دریافت کنند.

نحوه خرید و فعال سازی اعتبار رایانه کمک

با وارد کردن شماره موبایل و انتخاب بسته دلخواه ، اعتبار تماس با رایانه کمک برای شما به صورت لحظه ای فعال میگردد. سپس می توانید از طریق همان شماره با سامانه 7129-021 تماس حاصل نموده و با کارشناسان مکالمه نمایید. همچنین می توانید سایر شماره هایتان را نیز به سامانه معرفی نمایید. بدین منظور می توانید به یکی از روش های زیر اقدام کنید:

از طریق وب سایت وارد حساب کاربری خود شوید و شماره هایتان را در سیستم اضافه کنید .

علامت "+" به همراه شماره مورد نظر خود را به 0217129 پیامک کنید. (مثال: 02177196090+) به همین ترتیب از علامت "-" برای حذف یک شماره از لیست استفاده نمایید.