دانلود اپلیکیشن رایانه کمک

 دانلود نسخه اندروید

نسخه اندروید بر روی تمامی دستگاه هایی که نسخه اندروید 4.1.0 به بالا را پشتیبانی میکنند، قابل اجراست

دانلود
challenge
solution

دانلود نسخه iOS

برای تمام نسخه های iOS بدون نیاز به بروزرسانی

نصب با سه کلیک
شرکت خدمات کامپیوتری آنلاین رایانه کمک

یکی از مزایای زندگی در عصر دیجیتال این است که برای یافتن یک مرکز مشاوره در زمینه حل مشکلات رایانه ای، نیازی به جستجوهای طولانی و مراجعات حضوری به خدمات کامپیوتری های بیرون ندارید. رایانه کمک به عنوان نخستین شرکت پشتیبانی و خدمات کامپیوتری از راه دور است که کار خود را از سال 1389 آغاز کرده و از همان ابتدا هدف خود را بر پایه رفع سوالات و ایرادات کاربران در ( کامپیوتر ، موبایل، لپ تاپ، پرینتر، و... ) قرار داده است. از این جهت افراد می‌توانند از روش های مختلف با کارشناسان فنی کامپیوتر ما در ارتباط بوده و از آنها مشاوره تلفنی و اینترنتی رایگان دریافت کنند. همچنین می‌توانید با مطالعه صفحه درباره ما اطلاعات تکمیلی بیشتری نسبت به شرکت رایانه کمک داشته باشید.

یکی از متداول ترین روش های ارتباط با شرکت رایانه کمک، از طریق شماره تلفن 9099071540 و 0217129 است. اما رایانه کمک برای مساعدت کاربران عزیز اپلیکیشن رایانه کمک را طراحی و راه اندازی کرده که می‌تواند در انجام خدمت رسانی مفید باشد.

اپلیکیشن رایانه کمک

خوشبختانه شرکت رایانه کمک برای ارتباط بهتر شما عزیزان با کارشناسان، راهکار های متعددی در نظر گرفته که یکی از آنها اپلیکیشن رایانه کمک است. اَپ رایانه کمک با ارائه خدماتی نظیر ( پشتیبانی، گزارش تماس ها و فعالیت های شما، نمایش کارشناسان برای پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز، تسلط هر کارشناس در زمینه های مختلف علم کامپیوتر و تکنولوژی، تهیه شارژ رایانه کمکی و امکان ارتباط با مُتخصصین فنی ما بدون دسترسی به تلفن ثابت ) برای شما کاربران عزیز فراهم کرده است. در واقع با نصب این اپلیکیشن، به آسانی به خدمات تیم فنی رایانه کمک در زمینه های مختلف به صورت شبانه روزی دسترسی خواهید داشت و با صرف کمترین وقت و هزینه ، مشاوره‎ باکیفیت و مناسبی را تجربه می‌کنید.

چرا خرید بسته مکالمه از اپلیکیشن رایانه کمک

تهیه بسته های مکالمه از اپلیکیشن چندین مزیت اقتصادی دارد.

اولین موضوع خرید اعتبار از طریق اپلیکیشن رایانه کمک در بَستر امن و با امنیت بالا انجام می‌گیرد و کاربران می‌توانند با خیال راحت به تهیه اعتبار بپردازند.

گزینه بعدی اقتصادی بودن آن است، خرید اعتبار رایانه کمک یک سیستم " پیش پرداخت " برای بهره گیری از خدمات کامپیوتری بصرفه ما است، شما می‌توانید از سامانه تلفن هوشمند 9099071540 استفاده کنید، اما این سامانه فقط برای مُشترکین تلفن یا سیم کارت دائمی طراحی شده است که پس از استفاده هزینه دریافت خدمات از شرکت ما، بر روی قبض تلفن اعمال می‌شود. ولی برای کاربران که به تلفن ثابت دسترس ندارند، دانلود اپلیکیشن، و تماس از طریق برنامه رایانه کمک، گزینه مناسب تری است تا از هر جا به کارشناسان ما دسترسی داشته باشند.

در ادامه به بسته مختلف مکالمه موجود در برنامه رایانه کمک می‌پردازیم.

بسته ی مکالمه با رایانه کمک

عموما کاربران که با مجموعه رایانه کمک تماس می‌گیرند به سه دسته تقسیم می‌شوند، دسته اول کاربران عادی هستند که کامپیوتر آنها با مشکل کوچک روبرو شده یا سوالی در مورد رایانه یا موبایل برای آنها پیش آمده. برای این گونه افراد تهیه بسته عادی را پیشنهاد می‌کنیم که از لحاظ قیمت و مدت زمان به صرفه و اقتصادی است.

دسته دوم کاربران هستند که با مشکل سخت افزای یا نرم افزاری رایانه یا تلفن همراه روبرو شده اند، در این مواقع برای خدمات رسانی بهتر پیشنهاد می‌شود بسته مکالمه اقتصادی را دریافت کنند، تا کارشناسان بتوانند با صبر و حوصله به حل تمام ایرادات و سوالات کامپیوتری یا موبایلی کاربر بپردازند.

و دسته آخر به کسب و کار بزرگ و کارمندان شرکت ها تعلق می‌گیرد که سوالات در زمینه های ( اکسل، شبکه کردن کامپیوتر و پرینتر، سامانه voip ، ارز دیجیتال و... ) دارند. بسته مکالمه ویژه شرکت ها دقیقا برای این گونه افراد طراحی شده است که با بهره گیری از آن می‌توانند به صورت کامل به تمام سوالات، و اِبهامات بپردازند.

برای اطلاعات بیشتر از بسته های مکالمه می‌توانید صفحه خرید شارژ رایانه کمک مطالعه کنید و یا از طریق نرم افزار رایانه کمک اقدام کنید.

در آخر

در آخر با استفاده از اپلیکیشن رایانه کمک میتواند از هر نقطه و در هر زمان با کارشناسان فنی رایانه کمک در ارتباط باشید و از طریق آنها به حل سوالات کامپیوتری و موبایلی خود بپردازید.