تماس با کارشناس

جشنواره های بهار رایانه کمک شروع شده است

با دریافت خدمات از ما میتوانید تا 10 درصد دوباره تخفیف بگیرید.

برای استفاده از تخفیفات ویژه بهار کافی است از همین لحظه تا عید بهار 1403 یک بسته رایانه کمکی تهیه کرده تا علاوه بر استفاده کردن از خدمات ما، یک بسته جدید با 10 درصد تخفیف دریافت کنید.

جشنواره‌ بهار رایانه کمک چیست ؟

با جشنواره بهار قصد داریم قدردان مشتریان عزیز خود باشیم تا اگر نیاز به استفاده از خدمات مجموعه ما دارند، در این مدت از تماس های دارای تخفیف استفاده کنند.

در این جشنواره هدف این است که با کمترین هزینه، بهترین خدمات را دریافت کنید...

چگونه در جشنواره بهار شرکت کنیم؟

شرایط استفاده از جشنواره بسیار ساده است .
قدم اول: از امروز تا بهار 1403 با کد تخفیف nowruz03 یک بسته مکالمه خریداری کنید.
قدم دوم: یکبار با شماره 0217129 تماس بگیرید.
به همین سادگی میتوانید در طرح بهار رایانه کمک شرکت کنید.

شرایط شرکت در جشنواره رایانه کمک چیست؟

شرکت داخل جشنواره های رایانه کمک آسان است. بعد از ورود به وبسایت اصلی رایانه کمک، کافی است بسته مکالمه با 25 درصد تخفیف را تهیه کنید، سپس با شماره 0217129 تماس بگیرید تا مشکل کامپیوتر یا تلفن همراه خودتان را در کمترین زمان ممکن رفع کنید. البته ناگفته نماند که بعد از اتمام تماس در لیست قرعه کشی روزانه قرار خواهید گرفت و اگر خوش شانس باشید، برای شما کد خرید بسته رایانه کمک با 10 درصد تخفیف ارسال میشود، این کد مخصوص شما ساخته میشود و با وارد کردن آن میتوانید از خدمات ما استفاده کنید ولی این بار با هزینه کمتر.

و در آخر...

هدف اصلی از برگزاری جشنواره بهار این است که اگر با مشکل کامپیوتری ، خطا در شبکه و پرینتر و یا با مشکلاتی در دستگاه های موبایلتان مواجه شُدید با کمترین هزینه به شما در رفع آن کمک کنیم..