عرضه خدمات و محصولات در پلتفورم های خارجی

چنانچه ایده ها و کسب و کار شما قابلیت جهانی شدن دارد، ما ابزارهای لازم را برایتان تامین می‌کنیم و فرصت توسعه بازار و تبلیغات در گستره بین‌المللی را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا شانس خود را امتحان کنید. ما بسته های مختلف برای کسب و کارهای مختلف داریم

هدف از این سرویس، تسهیل فعالیت‌های اقتصادی و خدمات دهی به کسب و کارهای دانش‌بنیان با تمرکز بر ابزارهای فناورانه است. ما دسترسی شما به سرویس های بین المللی را تسهیل می‌کنیم و مسئولیت تامین سرمایه و مدیریت کسب و کار با خود شما است.

خدمات ما

خدمات ما شامل هر آن چیزی است که برای فعالیت و کسب و کار شما در خارج از ایران لازم است. این خدمات هم شامل سرویس های فناوری های اطلاعات و تجارت الکترونیک و خدمات API و دسترسی به سرویس های هوش مصنوعی است و هم خدمات مشاوره ای و تنظیم قراردادها و سفارش محصول و غیره را شامل می شود

اگر مایل هستید که کسب و کار خود را توسعه دهید و همانند یک شرکت اروپایی معتبر فعالیت کنید، ما به شما خدمات ویژه ای ارائه می کنیم تا بتوانید فرصت های جدیدی را خلق کنید. به کمک این سرویس، شما می توانید بدون پرداخت هزینه های سنگین بنگاه داری در اروپا و مواجهه با چالش های قانونی و موانع دسترسی به سرویس های فناورانه و بانکداری نوین، ایده های خود را پرورش دهید و محصول خود را در پلتفورمهایی نظیر youtube، Facebook، Instagram ، tiktok ، Google و Apple تبلیغ کنید. این خدمات در قالب یک پروژه Incubator به شما ارائه میشود و هدف از آن رشد و بلوغ کسب و کارها شما است تا برای مستقل شدن، آماده شوید. در حقیقیت؛ شما پروژه فناورانه خود را مدیریت میکنید و ما بنگاه را! این یک مدل برد-برد است.

image

طراحی، ساخت و نگهداری زنجیره تامین و فروش Ecommerce در خارج از ایران

image

استقرار درگاه پرداخت کارت های بین المللی Visa و Mastercard

image

نگارش متن های پیشنهادی برای Terms of use و Privacy Policy و Refund Policy و Delivery Policy و ... برای محصول و وبگاه شما

image

Apple pay و Google pay و سایر روش های دریافت وجه

image

ارائه دسترسی API به سرویس های فناورانه (API Proxy)

image

پخش تبلیغات در خارج از ایران (Google Adsو Facebook Ads وInstagram Ads و ...)

image

شناسایی محصول و تولید و تحویل در خارج از ایران

image

انجام مذاکرات و سایر پیگیری های تجاری

توجه : با توجه به شرایط ویژه کشور و محدودیت های بین‌المللی و پیچیدگی های موجود، استفاده از این خدمات مستلزم پیروی کامل از "مقررات و ضوابط بین المللی" است و رایانه‌کمک این حق را محفوظ می‌دارد که به منظور حفظ محرمانگی زنجیره تامین، از افشای برخی جزئیات و اجرای برخی درخواست‌ها خودداری کند. همچنین؛ به منظور حفظ امنیت سرویس و اجتناب از نقض ناخواسته مقررات بین‌المللی، هرگونه استفاده از این خدمات فقط باید از طریق اتصال به سرورهای مجازی خارج از ایران انجام شود.

برای شروع کار، به ما پیام دهید!

به شما مشاوره می دهیم تا بهترین راه برای راه اندازی کسب و کار شما راه پیدا کنیم

سوالات متداول

 • 1- این خدمات شامل چه کسب و کارهایی می شود؟
 • 2- مدل فعالیت به چه شکلی است؟
 • 3- هزینه استفاده از این خدمات چقدر است؟
 • 4- مالکیت کسب وکار برای چه کسی است؟
 • 5- آیا امکان دسترسی به بازار آمریکا هم وجود دارد؟
 • 6- آیا امکان پرداخت های بین المللی و مبادلات مالی هم وجود دارد؟
 • 7- اگر ایده کسب و کار من با شکست مواجه شود، چطور؟

هزینه های کسب و کار جهانی

در نظر داشته باشید که هر فعالیت اقتصادی در سطح جهانی، هزینه های سرباری را به دنبال دارد که از آن جمله می‌توان به مالیات ارزش افزوده (VAT) و مالیات بر درآمد و عوارض و گمرکی و غیره اشاره کرد که باید در هنگام ارزیابی های اقتصادی و قیمت گذاری محصول لحاظ شود. بنابراین؛ هزینه های سربار جزوی از طبیعت کسب و کار هستند و تداوم فعالیت شما در بازارهای بین الملی مستلزم توجه به هزینه های سربار در فعالیت های اقتصادی است.

1
هزینه راه اندازی

هر کسب و کاری برای شروع نیازمند اقدامات و هزینه های اولیه است. میزان این هزینه بستگی به نوع فعالیت مورد نظر شما دارد.

2
هزینه ثابت ماهیانه

نگهداری هر کسب و کار مستلزم پرداخت هزینه های ثابت است. مثلاً هزینه ماهیانه ای که ممکن است برای استفاده از پلتفورم های بین‌المللی بپردازید. علاوه بر آن، خدمات این شرکت هم هزینه دارد و لازم است که در محاسبات اقتصادی خود آن را لحاظ کنید.

3
هزینه های متغیر

این هزینه ها بر اساس تعداد فروش، یا تعداد تبلیغاتی که پخش می‌کنید یا میزان فضای سرور و سایر متغیرها تعیین می‌شود. این شرکت نیز بابت خدمات خود و متناسب با نوع کسب و کار شما و بسته ای که انتخاب کرده‌اید، سهمی را از مبلغ تراکنش‌های مالی (دریافت / پرداخت) به عنوان هزینه متغیر خدمات دریافت می‌کند.

4
هزینه های قانونی

بسته به محصولی که می‌فروشید، مکلف به پرداخت مبلغی تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده (تا 25% قیمت آن محصول) هستید. در بسیاری از موارد، این مبلغ از مشتریان اروپایی دریافت و سپس به یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا پرداخت می‌شود. در ازای هر پرداخت بانکی باید یک فاکتور رسمی وجود داشته باشد. همچنین؛ بسته به میزان سود هر فعالیت اقتصادی، به آن مالیات تعلق می‌گیرد. اگر کسب و کار شما به گونه‌ای باشد که نقل و انتقال کالای فیزیکی در کار باشد، ممکن است مشمول پرداخت حقوق گمرکی هم بشوید.

5
سایر هزینه ها

در نظر داشته باشید که هر کسب و کاری متناسب به طبیعت فعالیت هایش نیازمند پرداخت سایر مخارج نظیر هزینه نقل و انتقال ارز یا تبدیل ارز دیجیتال و طراحی و ساخت تبلیغات و غیره اشاره کرد. همچنین؛ کسب و کارهایی که کالای فیزیکی می فروشند، ممکن است نیازمند انبارداری یا هزینه های حمل کالا و غیره باشند.

برای شروع کار، به ما پیام دهید!
اندکی در خصوص مدل کسب و کار خود و اندازه آن توضیح دهید و ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.


02177192337

 incubator@rayanehkomak.com

تماس با ما


 • فعال شدن سرویس پرداخت
 • مقررات VAT
 • تبعیت از قوانین و مقررات اتحادیه اروپا
 • نحوه اتصال به سرویس ها
 • هزینه استفاده از پلاگین ها
 • پرداخت هزینه‌های کسب و کار